خطبه اول:

نماينده ولي فقيه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در جمع مردم نمازگزاران خرم آباد ضمن تبريک عيد سعيد فطر گفت: روز عيد فطر روزه داران به دنبال پاداش هستند و فلسفه اين روز به ياد آوردن قيامت و شکرگزاري از خداوند به خاطر بخشش گناهان است.

حجت الاسلام سيداحمد ميرعمادي افزود: عيد فطر عيد فطرت، روز تولد دوباره انسان ها، روز بخشش گناهان، بازگشت انسان به سوي پروردگار و روز تمسک به حب الله است.

وي اظهار داشت: روز عيد فطر روزي است که انسان ها زندگي پاک و سالم و حيات طيبه خودشان را دوباره آغاز مي کنند و بايد شکر اين نعمت بزرگ را بدانند.

ایشان يکي از راههاي شکر اين نعمت را حفظ وحدت، اتحاد و همبستگي دانست و گفت: اقتدار نظام مقدس جمهوري اسلامي در وحدت است و قدرت ما در اين است که با هم منسجم باشيم.

خطبه دوم:

حجت الاسلام والمسلمین ميرعمادي با اشاره به فقته انگیزی دشمنان ملت ایران افزود: دشمنان ما همواره تلاش مي کنند ميان صفوف ملت ايران تفرقه بيفکنند و مردم بايد به خوبي هوشيار باشند.

وي اضافه کرد: دشمنان به دنبال تبليغات سو و جنگ رواني عليه نظام هستند و بايد مردم تحت تاثير اين ترفندهاي دشمنان قرار نگيرند چرا که آنان به دنبال ضربه زدن به نظام مقدس جمهوري اسلامي هستند.

امام جمعه خرم آباد گفت: شايعه سازي و جنجال آفريني بي اساس باعث تقويت دشمنان و تضعيف نظام جمهوري اسلامي مي شود. وي يادآور شد: امروز بدنام کردن نظام از گناهان کبيره است و از هر کسي سر بزند خداوند متعال او را نمي بخشد.

ميرعمادي افزود: در حوادث اخير دشمن سرمايه گذاري عجيبي کرد تا انقلاب اسلامي را از بين ببرد. ایشان گفت: دشمنان با راه اندازي جنگ نرم و انقلاب مخملي به دنبال آن بود تا نظام را از بين ببرد اما درايت و ژرف انديشي رهبر معظم انقلاب تمامي نقشه هاي آنان را خنثي کرد.

 وي اظهار داشت: امروز پيروي از خط امام راحل، تبعيت از رهبر فرزانه انقلاب است.

نماينده ولي فقيه در لرستان افزود: متاسفانه در راهپيمايي باشکوه روز جهاني قدس در برابر سيل جمعيت مردم و فرياد مرگ بر آمرکا و مرگ بر اسراييل آنان، عده اي به جاي شعار جمهوري اسلامي، شعار جمهوري ايران و تقلبي سر مي دادند.

ایشان اين گونه فعاليت ها را برگرفته از شيطنت هاي دشمنان در خارج عنوان کرد و گفت: متاسفانه در داخل کشور عده اي اين اقدامات دشمنان را ادامه مي دهند اما بايد بدانند ما وارث خون شهدا هستيم. میرعمادی در پایان از حضور باشکوه مردم در روز جهاني قدس تقديرکرد.