حجت الاسلام و المسلمين 'سيداحمد ميرعمادي ' در آيين نماز جمعه خرم آباد كه در مصلاي الغدير شهر برگزار شد، افزود: شما در فتنه گريهاي پس از انتخابات با دشمنان ملت همصدا شديد و به منافع ملت ضربه زديد و دل دشمنان ايران اسلامي را شاد كرديد و در روز عاشورا حرمت شكني ها كرديد.

ایشان با اشاره به سالروز قيام خونين 19 دي ماه سال 1356 گفت: اين قيام سرآغاز نهضت بزرگ امام خميني (ره) و حركتي در راستاي ايجاد تحولي بزرگ و اساسي در جهان بود.

وي تصريح كرد: امروز و با گذشت 30 سال از اين قيام، حماسه غرورآفرين 9 دي در كشور خلق شد كه برگرفته از بصيرت مردم نسبت به منافقين و فتنه گران است.

نماينده ولي فقيه در لرستان اظهار داشت: بصريت مردم در 19 دي سال 1356 كه حكومت شاهنشاهي را به بن بست كشاند، در نهم دي ماه 1388 نيز به واسطه حضور موثر و حماسي ملت بزرگ ايران در برابر حرمت شكنان و فتنه گران، موجب رسوايي دشمنان اين سرزمين شد.

امام جمعه خرم آباد با تاكيد بر اهميت نامگذاري نهم تا 19 دي به عنوان دهه بصيرت افزود: همانطور كه در 19 دي سال 1356 حكومت ظالم شاهنشاهي به نابودي كشيده شد، در نهم دي ماه سال 1388 نيز فتنه منافقين و ضد انقلاب با بصيرت مردم از بين رفت.

امام جمعه خرم آباد در ادامه به 13 دي سالروز كشف حجاب در سال 1314 توسط رضا شاه خائن اشاره كرد و گفت: مسئله كشف حجاب اقدام رضا شاه در راستاي مبارزه با دين بود كه با مقاومت ملت ايران به شكست انجاميد.

ایشان مبارزه با اسلام و روحانيت را وظيفه اصلي حكومت پهلوي از ابتداي شكل گيري عنوان كرد و افزود: امروز مبارزه با حجاب ،اسلام و نظام اسلامي يك حركت سازماندهي شده و طراحي شده از سوي دشمنان است.

وي افزود : اجراي قانون حجاب با همكاري 26 دستگاه اجرايي در كشور كار بسيار مهمي است كه همه بايد در اجراي آن مشاركت داشته و مسئولان نيز بايد با جديت آنرا دنبال كنند و هر گونه سهل انگاري در اين رابطه از سوي هر مسئول و دستگاهي پذيرفتني نيست.

حجت الاسلام و المسلمين ميرعمادي به جنگ نرم دشمن نيز كه با استفاده از دهها شبكه ماهواره اي عليه نظام در جريان است اشاره كرد و گفت: اين شبكه ها با تبليغات گسترده به قصد ضربه زدن به نظام، قانون هدفمندي يارانه ها را هدف گرفته و تبليغات سوء مي كنند غافل از اينكه ملت بزرگ ايران در اجراي اين قانون در كنار دولت ايستاده است