حجت الاسلام سید احمد میرعمادی در خطبه های این هفته نماز جمعه در مصلی الغدیر خرم آباد در سخنانی با اشاره به شهادت امام رضا(ع) اظهار داشت: این امام همام الگویی برای زندگی همه ما است.

وی با تاکید بر اینکه سیره زندگی امام رضا(ع) تامین کننده خیر دنیا و آخرت ماست، بیان داشت: امام رضا(ع) منشا آثار و برکات زیادی برای مسلمانان جهان به ویژه ما ایرانیان بوده است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه استقرار این امام همام، ایران را تبدیل به کانون تشیع در جهان اسلام کرده است، یادآور شد: شیعه از ایران اسلامی رشد کرد و بالنده شد.

حجت الاسلام میرعمادی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آغار دهه مبارک فجر عنوان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی معجزه ای در تاریخ ایران بود.
دهه مبارک فجر دهه ارزشهاست

وی از دهه فجر با عنوان دهه ارزش ها یاد کرد و افزود: دهه مبارک فجر دهه بیان ثمرات شیرین انقلاب اسلامی ایران است.

خطیب جمعه خرم آباد با بیان اینکه امام بزرگوار با تکیه بر دو عنصر اسلام و ملت انقلاب کرد و پیروز شد، خاطرنشان کرد: امروز هم ملت ایران با تبعیت از رهبری در دنیا نقش آفرینی می کند.

حجت الاسلام میرعمادی از ولایت فقیه به عنوان محور اتحاد و انسجام مردم یاد کرد و بیان داشت: ما در شرایط کنونی نیازمند اتحاد در میان مردم و مسئولان هستیم.

روسای قوا اختلافات را کنار بگذارند

وی با تاکید بر اینکه روسای قوا باید با هم وحدت داشته باشند خواستار کنار گذاشتن اختلافات از سوی مسئولان کشور شد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه نباید اختلافات میان قوا جنبه عمومی و رسانه ای پیدا کند، تصریح کرد: شایسته نیست که مردم ما منسجم باشند ولی مسئولان با یکدیگر اختلاف داشته باشند.

حجت الاسلام میرعمادی با تاکید بر تمکین قانون از سوی مسئولان، ادامه داد: در شرایط کنونی کنار گذاشتن اختلافات یک امر بسیار ضروری است زیرا نباید انسجام ما دچار اختلاف شود.

وی با تاکید بر اینکه اختلاف سلیقه ها امری طبیعی است، ادامه داد: ولی اختلاف بین دو قوه نباید در سطح جامعه انعکاس بدی داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اجرای طرح هدفمندی یارانه ها با وجود تبلیغات رسانه ای دشمن در کشور، بیان داشت: با توجه به توطئه های دشمنان در ایجاد اختلاف در کشور مسئولان باید در شرایط کنونی در حفظ وحدت و برادری تلاش کنند.

ملت مصر مسیر انقلاب اسلامی ایران را انتخاب کرده است

حجت الاسلام میرعمادی همچنین به انقلابهای مردمی شکل گرفته در دنیا متاثر از انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: امروز مردم مصر با تاثیرپذیری از انقلاب مردم ایران حرکت میلیونی خود را آغاز کرده است.

وی ادامه داد: جنبش مردم مصر نشان دهنده این است که ملت مصر مسیر انقلاب اسلامی را انتخاب کرده است.

خطیب جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه امروز روز اقتدار نظام اسلامی است، خاطرنشان کرد: امروز آمریکا در پی انقلاب های مردمی در مصر و تونس دچار اضطراب شده چرا که این ملت ها روش انقلاب اسلامی را قبول کرده اند.

حجت الاسلام میرعمادی به وحشت غرب و رژیم صهیونیستی از تبدیل انقلاب مصر به انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: استکبار جهانی و در راس آنها آمریکا باید بداند که دنیا امروز به سمت اسلام خواهی حرکت کرده است و با قوت و قاطعیت این حرکت استمرار دارد.

موج اسلام خواهی حرکت خود را در دنیا آغاز کرده است

وی افزود به طور قطع این موج اسلام خواهی که در دنیا آغاز شده پایان نخواهد داشت و خواب را از پادشاهان مغرور تونس، مصر، یمن و الجزایر گرفته است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد ضمن هشدار به مردم مصر و کشورهای اسلامی نسبت به دخالت آمریکا و کشورهای غربی در روند حرکت آنها، عنوان کرد: مردم مصر مبادا اجازه دهند با دخالتهای استکبار جهانی این انقلاب مردمی دچار انحراف شود.

حجت الاسلام میرعمادی ضمن اعلام همبستگی با مردم مصر ابراز امیدواری کرد که حرکتهای انقلابی مردم قاهره منجر به پیروزی مسلمانان در راستای تحقق یک انقلاب اسلامی شود.

راهپیمایی 22 بهمن روز تجدید بیعت ملت با رهبری

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به در پیش بودن یوم الله 22 بهمن، تصریح کرد: به طور قطع راهپیمایی امسال با شکوه تر از سالهای گذشته و با حضور آحاد مختلف مردم برگزار خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد ادامه داد: پیام راهپیمایی 22 بهمن این است که مردم ما همچنان پایبند به پیمان خود با رهبرشان هستند و بار دیگر از نظام و انقلاب اسلامی حمایت خواهند کرد.

حجت الاسلام میرعمادی راهپیمایی 22 بهمن را تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب دانست و خواستار حضور پررنگ و پرشور مردم انقلابی و غیرتمند استان در این راهپیمایی باشکوه شد