حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی در خطبه های این هفته نماز جمعه خرم آباد در مصلای الغدیر این شهر در سخنانی با اشاره به حضور پررنگ مردم لرستان در راهپیمایی 22 بهمن، اظهار داشت: مردم این استان بار دیگر با حضور پرشور خود حماسه ای دیگر را خلق کردند.

وی حضور مردم لرستان در راهپیمایی 22 بهمن را تجدید بیعت با آرمانهای انقلاب و رهبری دانست و خاطر نشان کرد: جوانان و مردم این استان با حضور خود بصیرت و آگاهی خود را نشان دادند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد ضمن تقدیر از حضور شکوهمند مردم عنوان کرد: با وجود بارش باران مردم لرستان مانند کوه ایستادند و با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل پاسخ دندان شکنی به استکبار جهانی دادند.

امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه مهم ترین پیام راهپیمایی 22 بهمن ایستادگی ملت بر اصول نظام است، بیان داشت: این اصول، اصول تغییر ناپذیری است که تابلوی حرکت ما در مسیر انقلاب است.

وی اسلامیت، مردم سالاری دینی، استکبار ستیزی و استقلال را از جمله این اصول برشمرد و یادآور شد: مردم ما مردمی استکبار ستیز هستند و هیچ گاه از موضع خود در مقابل استکبار کوتاه نخواهند آمد.

خطیب جمعه خرم آباد با یادآوری اینکه استکبار جهانی به دنبال تفرقه و تغییر و فساد ملت ها است، خاطر نشان کرد: اما انقلاب اسلامی ایران به دنبال عدالت، تقوا، پاکی، صداقت و رفع محرومیت است.

حجت الاسلام میرعمادی با تاکید بر اینکه مسئله استکبار ستیزی در راس برنامه های انقلاب قرار دارد، عنوان کرد: امروز همه ملتهای دنیا و مردم مسلمان منطقه از آمریکا و رژیم صهیونیستی متنفر هستند.

وی به موج آزادی خواهی و استکبار ستیزی در کشور های اسلامی از جمله مصر، تونس، اردن و الجزایر اشاره کرد و بیان داشت: امروز ملتهای اسلامی از مردم ایران یاد گرفته اند که باید در مقابل مشرکین بایستند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه قیام مردم مصر در شرایط حساس و با اهمیتی قرار گرفته است یادآور شد: امروز صحنه های انقلاب اسلامی ایران در مصر در حال تکرار شدن است.

حجت الاسلام میرعمادی با تاکید بر ضرورت ایستادگی مردم مصر خاطر نشان کرد: ملت مصر باید مردم ایران را الگوی خود قرار دهند که چگونه این ملت با ایستادگی و استقامت فرعون زمان خود را سرنگون کردند.

ایشان همچنین با اشاره به استقامت ایران در مقابل تحریم ها و فتح قله های علم و پیشرفت، یادآور شد: امروز روز اتحاد و بیداری و پایداری و ایستادگی است.

خطیب جمعه خرم آباد تصریح کرد: خیزش ملتهای مسلمان و استقامت مردم در این راه سرنگونی استکبار جهانی و همه فرعون های زمانه را در پی خواهد داشت.