حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی در خطبه های این هفته نماز جمعه خرم آباد در سخنانی با اشاره به سالروز تاسیس سپاه پاسداران اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازوی توانمند ولایت و انقلاب است.

وی با بیان اینکه این نهاد بر اساس اسلام ناب پایه گذاری شده است، خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از یادگارهای ماندگار امام راحل است.

نقش سپاه در دفاع مقدس بی نظیر بوده است

خطیب جمعه خرم آباد از سپاه پاسداران به عنوان یک نهاد پربرکت یاد کرد و گفت: سپاه با تشکیلات قوی و مستحکم خود در حفظ نظام و انقلاب اسلامی نقش تاثیر گذاری داشته است.

حجت الاسلام میرعمادی به نقش سپاه پاسداران در مقابله با گروهک های منحرف و منافق اشاره کرد و بیان داشت: نقش این نهاد در هشت سال دفاع مقدس بی نظیر بوده است.

وی همچنین با اشاره به نقش سپاه در عرصه جنگ نرم یادآورشد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خنثی کردن توطئه های دشمنان و بصیرت افزایی در میان آحاد مختلف مردم خوب عمل کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه سپاه پاسداران هیچگاه اهل سازش نبوده است، خاطر نشان کرد: این نهاد همواره در عرصه های مختلف خوب درخشیده و کارنامه درخشانی داشته است.

حجت الاسلام میرعمادی ادامه داد: سپاه پاسداران در هر زمینه ای که ورود پیدا کرده عملکرد موفقی از خود به جای گذاشته است.

واقعه طبس رسوایی دیگر برای آمریکا

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سالروز شکست حمله نظامی آمریکا به ایران در طبس عنوان کرد: آن زمان هنگامی که تلاش های دیپلماتیک آمریکا برای آزادی جاسوسان دستگیر شده در لانه جاسوسی به نتیجه نرسید استکبار طرح حمله نظامی به ایران را ریخت.

خطیب جمعه خرم آباد با اشاره به شکست طرح آمریکا در صحرای طبس بیان داشت: این طرح به یاری امدادهای غیبی و الهی با شکست مواجه شد و رسوایی دیگری برای آمریکا به بار آورد.

حجت الاسلام میرعمادی همچنین به انقلاب های مردمی منطقه اشاره کرد و گفت: جنبش های اسلامی که درمنطقه به وجود آمده است متاثر از نفوذ جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان است.

وی با بیان اینکه این خیزش ها در منطقه اثرات مثبتی به دنبال دارد، خاطر نشان کرد: عقب نشینی استکبار جهانی که با تمام قدرت به منطقه آمده بود از جمله این آثار است.

نقاب اسلام نمایی از چهره آل سعود و آل خلیفه برداشته شد

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد برداشتن نقاب از چهره مسلمان نماها را از دیگر اثرات این جنبش ها دانست و گفت: با اتفاقات رخ داده در بحرین نقاب اسلام نمایی از چهره آل سعود و آل خلیفه برداشته شد.

حجت الاسلام میرعمادی افزود: اگر روزی قرآن سوزی در آمریکا قلب انسان را جریحه دار می کرد امروز قرآن سوزی و تخریب مساجد از سوی کسانی که لقب خادمین الحرمین الشریفین را یدک می کشند قلب همه مسلمانان را به درد آورده است و چهره واقعی آل سعود را برای جهانیان هویدا ساخته است.

وی با تاکید بر اینکه یقینا خیزش اسلامی به وجود آمده در منطقه ادامه خواهد داشت، خاطر نشان کرد: این بیداری اسلامی تا قطع دست استکبار جهانی از منطقه استمرار پیدا خواهد کرد.

آرشیو اخبار