حجت الاسلام سید احمد میرعمادی در خطبه های این هفته نماز جمعه خرم آباد در سخنانی با اشاره به شهادت حضرت فاطمه(س) اظهار داشت: فاطمه زهرا(س) پاره تن رسول خدا، همسر امامت و بزرگترین بانوی جهان است.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب، فاطمه زهرا (س) را فرشته نجات همه انسانها در طول تاریخ دانست و بیان کرد: جلوه های رفتاری و گفتاری حضرت فاطمه(س) برای همه ما الگو است.

ولایتمداری درس مهم حضرت فاطمه زهرا(س)

خطیب جمعه خرم آباد با اشاره به همراهی فاطمه زهرا(س) با رسول گرامی اسلام عنوان کرد: این بانوی گرامی دوران سخت رسالت پدر بزرگوارش را لمس کرد و بیش از هر شخصیتی نسبت به  رسول گرامی اسلام احترام می گذاشت.

حجت الاسلام میرعمادی با تاکید بر اینکه باید از سیره عملی حضرت زهرا(س) درس بگیریم، ادامه داد: ایثار، فداکاری و پیروی از ولایت از درس های مهم این بانوی گرامی اسلام است.

معلمان با تربیت نیروی انسانی منشا تحول در جامعه می شوند

وی به هفته گرامیداشت مقام معلم اشاره کرد و ضمن قدردانی از تلاش و کوشش معلمان یادآور شد: مهم ترین سرمایه تحول آفرین در جامعه نیروی انسانی فکور و فهیم است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر رسالت و جایگاه معلمان افزود: این معلمان هستند که با تربیت نیروی انسانی منشا تحول در جامعه می شوند.

حجت الاسلام میرعمادی با تاکید بر ضرورت توجه به تعلیم و تربیت دینی توسط معلمان خاطر نشان کرد: آموزش و پرورش به عنوان یک دستگاه عظیمی که با نسل آینده ساز کشور سرو کار دارد همواره باید به دنبال تحول باشد.

وی با اشاره به تدوین راهکارهای تحول بنیادین در نظام آموزش و پرورش ابراز امیدواری کرد که با عملیاتی شدن این راهکارها آموزش و پرورش در مسیر رشد و تعالی قرار گیرد.

بن لادن مهره سرسپرده آمریکا بوده است

خطیب جمعه خرم آباد به خبر کشته شدن بن لادن اشاره کرد و گفت: مرگ بن لادن که توسط رئیس جمهور آمریکا اعلام شد دارای نکات مبهم فراوانی است.

حجت الاسلام میرعمادی با اشاره به برخی موارد مطرح شده در مورد مرگ بن لادن، تصریح کرد: تردیدی نیست که بن لادن مهره سرسپرده آمریکا بوده است.

وی ادامه داد: اعلام خبر مرگ بن لادن در این شرایط چیزی جز سرپوش گذاشتن بر شکست آمریکا در منطقه نیست.

هدف از انتشار خبر مرگ بن لادن انحراف افکار عمومی دنیا بوده است

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد هدف از انتشار خبر مرگ بن لادن را انحراف افکار عمومی دنیا از خیزش اسلامی و بیداری در منطقه دانست و بیان داشت: آمریکا با راه اندازی جنگ تبلیغاتی پیرامون کشته شدن بن لادن به دنبال گمراه کردن افکار عمومی جهانیان از شکست های خود در منطقه است.

حجت الاسلام میرعمادی با تاکید بر اینکه آمریکا و هم پیمانانش نقشه های شومی برای کشور های منطقه در سر می پرورانند، خاطر نشان کرد: آنها به دنبال این هستند که همچنان سلطه خودشان را بر منطقه حفظ کنند.

وی با تاکید بر اینکه خیزش اسلامی در منطقه آمریکا را به خشم آورده است عنوان کرد: آمریکا از اینکه انقلاب اسلامی تبدیل به الگویی برای کشورهای منطقه شده نگران است و از این موضوع هراس دارد.

توطئه فتنه گران داخلی برای بزرگ نمایی اثر تحریمها در کشور

خطیب جمعه خرم آباد بر ضرورت هوشیاری و بیداری آحاد مختلف مردم تاکید کرد و گفت: ما باید توطئه های دشمنان خارجی و داخلی را بشناسیم و با تبعیت از رهبر معظم انقلاب در راستای رشد و پیشرفت روز افزون انقلاب اسلامی گام برداریم.

حجت الاسلام میرعمادی با اشاره به توطئه فتنه گران داخلی برای بزرگ نمایی اثر تحریم های دشمن در کشور عنوان کرد: در چنین شرایطی که ما طرح بزرگ تحول اقتصادی را در دستور کار داریم وظیفه همه مردم هوشیاری  بیداری است.

آرشیو اخبار