حجت الاسلام و المسلمین 'سیداحمد میرعمادی' در خطبه های نماز جمعه این هفته خرم آباد افزود: طراحان این توطئه ننگین همچون گذشته دچار خطا شدند چراكه اعمال جنایات علیه مردم بی دفاع فلسطین كه با سكوت كشورهای عربی همراه شد تنها موجب رسوایی استكبار جهانی و سازمان های جهانی مدافع حقوق بشر شد.

وی با اشاره به مقاومت مردم مسلمان غزه در برابر ماشین جنگی رژیم صهیونیستی، اظهار كرد: ضعف و زبونی صهیونیستها در برابر قدرت ایستادگی مردم غزه در نهایت سردمداران این رژیم را مجبور به پذیرش آتش بس كرد.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینكه صهیونیست ها بازهم در باتلاق مقاومت مردم فلسطین گرفتار شدند، افزود: این شكست همچون شكست در جنگ 33 روزه لبنان به خوبی تحقق فرموده رهبر كبیر انقلاب اسلامی در خصوص نابودی این غده سرطانی را نمایان كرد.

امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینكه جمهوری اسلامی ایران تنها كشوری است كه به طور جدی از مقاومت مردم فلسطین حمایت می كند، گفت: این حمایت نشان دهنده آرمان واقعی نظام جمهوری اسلامی در دفاع از مظلومان و مستضعفان جهان است.

حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرا رسیدن ایام محرم، افزود: پیام عاشورا مبارزه با ستم و ظلم و كسب بصیرت و ژرف اندیشی و البته ولایت پذیری است.

وی اظهار كرد: امام حسین (ع) در كربلا احیاگر امر به معروف و نهی از منكر بود و شهادت ایشان تمامی ارزش های والای اسلامی را زنده نگه داشت.

نماینده ولی فقیه در لرستان همچنین به پنجم آذر سالروز تشكیل بسیج مستضعفین اشاره كرد و گفت: بسیج مجموعه ای از انسان های مخلص و پیرو مكتب عاشوراست.

خطیب جمعه خرم آباد در خصوص روز نیروی دریایی ارتش نیز گفت: جانفشانی دلاور مردان نیروی دریایی در دوران دفاع مقدس و حفاظت از خلیج فارس در ذهن ملت ایران به یادگار مانده است.