حجت الاسلام و المسلمین 'سیداحمد میرعمادی' در خطبه های نماز جمعه این هفته خرم آباد، افزود: نباید به گونه ای عمل كنیم كه رفتار و گفتارمان زمینه مناسب برای تحقق اهداف و نیات شوم دشمنان انقلاب در راستای تفرقه افكنی و نفاق را در كشور فراهم كند.

وی اظهار كرد: ارائه برخی طرح ها و دیدگاههای سیاسی در آستانه برگزاری انتخابات مهم ریاست جمهوری ، حركتی منطبق با ترفندها و توطئه های استكبار جهانی است.

ایشان با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص وحدت و انسجام آحاد جامعه، تصریح كرد: یكی از مهم ترین محورهای فعالیت دشمنان در مسیر مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی، اختلاف افكنی میان مردم و مسوولان و ایجاد نفاق و فتنه در كشور است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاكید براینكه دشمن برای انتخابات یازدهم ریاست جمهوری، جدولی طراحی كرده، گفت: باید مراقب باشیم كه خدای ناكرده از سر غفلت و یا ناآگاهی، خانه های جدول طراحی شده دشمن را پر نكنیم.

وی افزود: مقام معظم رهبری همواره مشخص كننده مسیر اصلی موفقیت و پیشرفت نظام بوده اند به نحوی كه بیانات ایشان ضمن ترسیم مسیر مشخص حركت، به عنوان چراغ راه آینده كشور مورد توجه بوده است.

امام جمعه خرم آباد اظهار كرد: به طور یقین مردم مومن و ولایی ایران اسلامی با تبعیت از رهبر معظم انقلاب، همانند 30 سال گذشته در این دوره از انتخابات نیز با بصیرت و هوشیاری، مشاركتی حماسی و سرنوشت ساز خواهند داشت.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: اینكه برخی افراد در این روزها موضوع 'انتخابات آزاد' را مطرح می كنند باید بدانند كه دشمن بدنبال فرصت برای ضربه زدن به كشور و انقلاب است.

وی تاكید كرد: ملت آگاه ایران اسلامی در انتخابات آتی ریاست جمهوری همچون همیشه با اطمینان و اعتقاد كامل به سلامت و صحت آن، حضوری دشمن شكن و حماسی در پای صندوق های رای خواهند داشت و از این طریق تمامی توطئه های دشمن را نقش برآب می كنند.

امام جمعه خرم آباد در ادامه سخنان خود با اشاره به اینكه پیامبر گرامی اسلام(ص) در مقابل كفر و ظلم ایستاد، افزود: امروز نیز ملت ایران با پیروی از پیامبر اسلام(ص) و در سایه هدایت های مقم عظمای ولایت، در برابر جبهه كفر و استكبار ایستادگی خواهند كرد.

وی همچنین با اشاره به 24 دی ماه، سالروز انتصاب حضرت آیت الله خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب، گفت: مقام معظم رهبری دران مدت با هدایت های حكیمانه و پیامبرگونه خود، موجب رشد و تعالی و پیشرفت همه جانبه كشور و نظام شده اند.