حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میر عمادی 18 بهمن ماه در خطبه های این هفته نماز جمعه خرم آباد در مصلای الغدیر این شهر با اشاره به سالروز ولادت امام حسن عسگری(ع) این روز را به همه شیعیان و نمازگزاران تبریک گفت.

وی همچنین به 10 ربیع الثانی سالروز وفات حضرت معصومه(س) اظهار داشت: حضرت معصومه(س) کریمه اهل بیت و بانوی بزرگ اسلام است که در راه خدا هجرت کرد و پس از وفات در شهر قم مدفون شده است.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه سالروز شهادت حضرت معصومه(س) مصادف است با 21 بهمن ماه و جشن پیروزی انقلاب اسلامی است، بیان داشت: انقلاب اسلامی ایران به برکت حضرت معصومه(س) از قم شروع شد که در این راستا مسئولین و مردم به گونه ای این جشن را برگزار کنند که حرمت این بانوی بزرگوار نیز حفظ شود.

بیعت نیروی هوایی با امام (ره) برای رژیم پهلوی باور نکردنی بود

خطیب جمعه خرم آباد همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه دهه فجر سرشار از رشادت، شجاعت، شهامت، شور و امید است به 19 بهمن ماه سالروز بیعت نیروی هوایی با امام(ره) اشاره کرد و گفت: روز بیعت نیروی هوای ارتش با امام بزرگوار یک موضوع فراموش نشدنی است که در تاریخ انقلاب ماندگار شد.

وی ادامه داد: پیوستن نیروی هوایی ارتش به انقلاب اسلامی و بیعت با امام (ره) برای رژیم پهلوی باور نکردنی بود و به گونه ای که در این روز سقوط رژیم پهلوی برای مردم آشکار شد.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه از آن روز تا کنون هر سال نیروی هوایی با رهبر انقلاب تجدید بیعت می کنند و نشان می دهند به ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین اسلام پایبند هستند.

رمز تداوم انقلاب وحدت و توجه به رهنمودهای رهبری است

وی همچنین با اشاره به 21 بهمن و صدور دستور حکومت نظامی از سوی فرمانداری نظامی تهران بیان داشت: در این راستا حضرت امام(ره) به مردم دستور داد که حکومت نظامی شکسته شود و از آن نترسند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه بی تردید حضور مردم و شکستن حکومت نظامی به دلیل فرمان الهی حضرت امام(ره) بوده است گفت: در آن شب مردم به خیابانها ریختند و شب 22 بهمن شب احیا بود چرا که مردم تا صبح روز 22 بهمن بیدار ماندند و انتظار پیروزی انقلاب را کشیدند.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران با انگیزه دینی، اتحاد و همدلی مردم و همچنین رهبری امام(ره) به پیروزی رسید بیان داشت: این انقلاب برای حفظ اسلام انجام شد.

وی با تاکید بر تداوم راه انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد: در این راستا رمز تداوم انقلاب نیز اسلام، وحدت و اتحاد مردم و همچنین توجه به فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری است.

حرکت رو به جلوی انقلاب طی 35 سال گذشته

خطیب جمعه خرم آباد با بیان اینکه در طول این 35 سالی که از عمر انقلاب می گذرد دشمن همواره در پی تفرقه افکنی در کشور، رواج اسلام هراسی و هجمه به ولایت فقیه بوده است گفت: دشمن تلاش می کند ضمن ایجاد تفرقه در میان مردم، رهبری انقلاب را مورد هجمه قرار دهند.

وی با اشاره به هجمه دشمن به اصل ولایت فقیه، بیان داشت: باید امروز هوشیار باشیم و مواردی را که برای آن انقلاب کردیم و به واسطه آنها انقلاب اسلامی به پیروزی رسید را حفظ کنیم.

حجت الاسلام میرعمادی افزود: در طول 35 گذشته ایران اسلامی شاهد پیشرفت های متعدد در زمینه های مختلف و حرکت رو به جلو بوده به گونه ای که همه به این موضوع اعتراف می کنند.

خطیب جمعه خرم آباد با بیان اینکه همه اعتراف می کنند کشوری که تا پیش از این وابسته به کشورهای دیگر و استکبار جهانی بود امروز استقلال همه جانبه دارد عنوان کرد: امروز در دورترین نقاط کشور شاهد هستیم که خدمات خوبی ارائه شده است که اینها از برکات و دستاوردهای نظام و انقلاب است.

دستاوردهای انقلاب اسلامی برای مردم بازگو شود

وی با تاکید بر اینکه باید دستاوردهای انقلاب اسلامی برای مردم بازگو شود، ادامه داد: به طور حتم اگر رهنمودهای مقام معظم رهبری نبود این پیشرفتها و استقلال نیز در کشور ایجاد نمی شد.

وی با اشاره به دستاورهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران در ابعاد مختلف تصریح کرد: امروز ما شاهد هستیم که در دور ترین نقاط ایران اسلامی خدمات نظام مانند راهسازی، برق رسانی، آبرسانی، آسفالت، مخابرات و ... ایجاد شده که این امر به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر معرفی دستاوردهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران ادامه داد: این دستاوردها در دهه فجر باید برای همه مردم تشریع شود چرا که در سایه اعتماد و اتحاد مردم این دستاوردها ایجاد شده است.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه امروز مردم در کنار هم و رهبر انقلاب از پیچ و خم هایی که ایجاد شده در حال گذر هستند افزود: در این راستا مسئولین باید هوشیار باشند که سرمایه انقلاب همان اعتماد و اتحاد ملی است خدشه ای وارد نشود.

واکنش به نحوه توزیع سبد کالا در کشور/ به کرامت مردم آسیب وارد نشود

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران به مردم عزت و کرامت داد، تصریح کرد: ما باید از این سرمایه پاسداری کنیم و نباید عزت و کرامت مردم خدشه دار شود.

حجت الاسلام میرعمادی ادامه داد: ولی امروز شاهد هستیم که برخی کارها صورت می گیرد که به عزت و کرامت مردم آسیب وارد می شود که یکی از این کارها نحوه توزیع سبد کالا در کشور بود.

خطیب جمعه خرم آباد تصریح کرد: نحوه توزیع سبد کالا در کشور کارشناسی نبوده است که باید در آن بازنگری صورت گیرد.

وی با بیان اینکه این گونه کارها موجب گستاخی و سوء استفاده دشمنان می شود، عنوان کرد: متاسفانه در این زمینه کار به جایی رسید که رئیس جمهوری عذرخواهی کردند که البته این موضوع نشانه شجاعت ایشان است.

ملت ایران پاسخ گستاخی های آمریکا را در 22 بهمن خواهند داد

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد در ادامه سخنان خود با بیان اینکه امروز با دشمنان گستاخ روبرو هستیم و آمریکا بسیار گستاخ و بی ادب است عنوان کرد: آمریکا بی مهابا به ملت ایران توهین می کند که به طور حتم ملت ایران پاسخ این گستاخی را در راهپیمایی 22 بهمن به آمریکا خواهد داد.

خطیب جمعه خرم آباد با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن همواره برای مردم ایران مهم بوده است تصریح کرد: مردم ایران اسلامی همواره برای ادای تکلیف و تبعیت از فرمان امام(ره) و رهبری به صحنه می آیند و امسال نیز راهپیمایی 22 بهمن به دلیل این رفتار و توهین آمریکا از حساسیت بیشتری برخوردار است.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه مردم ایران اسلامی همواره در راهپیمایی 22 بهمن هر سال با شعار مرگ بر آمریکا حضور دارند گفت: امسال نیز به طور حتم این راهپیمایی با شکوه تر از سالهای قبل برگزار می شود چرا که راهپیمایی 22 بهمن حرکت نمادین استقامت ملت ایران است.

وی با تاکید بر اینکه تحریم ها ملت ایران را از پای درنخواهد آورد چرا که مردم رهبر، انقلاب و نظام خود را دوست دارند گفت: برگزاری راهپیمایی 22 بهمن زمینه حضور ملت ایران را در صحنه های بین المللی فراهم می کند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر حضور باشکوه مردم ولایتمدار لرستان در راهپیمایی 22 بهمن امسال عنوان کرد: امسال نیز مردم ولایتمدار لرستان با حضور باشکوه خود مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب بزنند و بیعت مجددی با رهبری و آرمانهای انقلاب داشته باشند.