حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی 17 بهمن ماه در خطبه های این هفته نماز جمعه در مصلای الغدیر خرم آباد با سفارش مردم به تقوای الهی اظهار داشت: تقوا اولین و آخرین سفارش بزرگان است.

وی با بیان اینکه مرحوم آیت الله شیخ حسن الله نخودکی یک فقیه و فیلسوف و یک عارف نامدار است، تصریح کرد: خوب است که جوانان ما با این شخصیت بزرگ آشنا شوند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه مرحوم آیت الله شیخ حسن نخودکی سفارش هایی دارد که خوب است آنها را مرور کنیم، گفت: اولین و آخرین سفارش ایشان به تقوا بود و پس از آن موضوعاتی مثل خواندن اول وقت نماز های یومیه، تلاش برای رفع گرفتاری و حوائج مردم، احترام به سادات و غفلت نکردن از نماز شب را سفارش کردند.

وفاداری و پایبندی نیروهای نظامی به انقلاب و رهبری

حجت الاسلام میرعمادی در ادامه با اشاره به روز یکشنبه ۱۹ بهمن ماه سالروز اعلام همبستگی نیروی هوایی با انقلاب و دیدار تاریخی آنها با امام(ره) افزود: در این روز حقیقتا صحنه حیرت انگیزی را خلق کردند که هنوز هم آن صحنه ها نشان از وفاداری و پایبندی نیروهای نظامی نسبت به انقلاب و رهبری انقلاب است.

وی با اشاره به سه شنبه ۲۱ بهمن ماه روز شکسته شدن حکومت نظامی به فرمان امام خمینی(ره) اظهار داشت: در این روز رژیم شاهنشاهی به دنبال این بود که با برقراری حکومت نظامی از پیشروی انقلاب جلوگیری کند اما با دستور امام راحل و شکسته شدن حکومت نظامی به دست مردم نقشه های آن ها نقش برآب شد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به ۲۲ بهمن ماه، روز پیروزی انقلاب اسلامی و سقوط رژیم شاهنشاهی افزود: این روز، روز عید ملت ایران بوده و یوم الله است.

انقلاب اسلامی ایران بزرگترین حادثه قرن بیستم

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه امروز ۳۶ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می گذرد، تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران بزرگترین حادثه قرن بیستم بود که علاوه بر تحول بنیادین در ایران، دستآوردهای جهانی نیز به همراه داشت.

وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران به برکت خون شهدا و حضور امام راحل در دنیا بالنده شد، افزود: امروز با عظمت و بزرگی از انقلاب یاد می شود و انقلاب توانسته است تفکر دینی مدنظر را در دنیا زنده کند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه به برکت انقلاب، اسلام در دنیا زنده شد ادامه داد: همچنین به برکت انقلاب حرکت های ضداستعماری و ضد استکباری در دنیا شکل گرفت.
انقلاب اسلامی ایران الهام بخش نهضت های ضد استکباری است

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه امروز نیز نهضت ها و تظاهرات ضد استکباری به برکت انقلاب صورت می گیرد، تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران توانست حریت، آزادگی و استقلال را برای کشورهای دنیا به ارمغان بیاورد.

وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران توانست به دنیا بفهماند که مردم خودشان باید سرنوشت خود را به دست بگیرند، افزود: امروز انقلاب اسلامی ایران منشاء بیداری اسلامی در جهان شده است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران دهها و صدها دستآورد جهانی داشته که ثمره انقلاب خونبار ملت ایران است، گفت: انقلاب اسلامی ایران مبداء تحول عظیم در عرصه فرهنگ، سیاست، اقتصاد و اجتماع شده است.

دشمنان به دنبال آسیب رساندن به بعد اسلامیت انقلاب هستند

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه این انقلاب دشمن و مخالف دارد، تصریح کرد: کسانیکه منافع شان در سایه انقلاب به خطر افتاده و دست آنها از ایران قطع شده دشمنان انقلاب هستند.

وی با تاکید بر اینکه به برکت انقلاب جلوی سلطه دشمنان گرفته شده و آنها نیز آرام نمی نشینند، افزود: ده ها و صدها توطئه علیه انقلاب انجام داده و می دهند و به دنبال این هستند که به انقلاب آسیب برسانند و حرکت آن را کند یا متوقف کنند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه دشمنان در درجه اول تلاش می کنند تا به بعد اسلامیت نظام ضربه بزنند، اظهار داشت: دشمنان به دنبال این هستند که با ترویج سکولارسیم، تهاجم فرهنگی، اسلام آمریکایی و ترویج عرفان های کاذب به بعد اسلامی بودن انقلاب آسیب بزنند.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه در درجه دوم دشمنان به دنبال این هستند به استقلال ایران آسیب بزنند، تصریح کرد: دشمنان می خواهند این حرف را القا کنند که پیشرفت با استقلال منافات دارد و اگر می خواهید پیشرفت کنید باید استقلال خود را از دست بدهید.

وی با تاکید بر اینکه در مذاکرات نیز مطرح کردند که شرط برداشتن کامل تحریم اقتصادی این است که استقلال ملت ایران کامل از دست برود و هرچه ما می گوییم گوش دهند، افزود: آسیب رساندن به جایگاه ولایت فقیه از دیگر توطئه های دشمنان است.

ناکارآمد جلوه دادن نظام مبتنی بر ولایت فقیه از توطئه های دشمنان است

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه دشمنان تلاش می کنند نظام اسلامی مبتنی بر ولایت فقیه را ناکارآمد جلوه دهند، اظهار داشت: این شیطنت ها و توطئه ها وجود دارد و باید از انقلاب در برابر این آسیب ها مواظبت و دقت کرد.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه یکی از مواقع بسیار مهم که حضور مردم در صحنه از اهمیت فراوان برخوردار بوده راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه است، تصریح کرد: شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن تمام نقشه های شوم دشمنان را نقش برآب می کند.

وی با تاکید بر اینکه حضور مردم از تمام آسیب هایی که به انقلاب وارد می شود جلوگیری می کند، افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از اهمیت بیشتری برخوردار است.

وحدت و استقامت بر اصول و آرمان های انقلاب پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه راهپیمایی امسال در شرایطی اتفاق می افتد که به پیامبر گرامی اسلام توهین شده و در اروپا و آمریکا اسلام ستیزی و اسلام هراسی آغاز شده است، گفت: از سوی دیگر دشمنان اسلام تکفیری و داعش را مورد حمایت قرار داده و به نام اسلام برجسته می کنند.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه ایران اسلامی پرچمدار اسلام است، تصریح کرد: ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه باید عشق و علاقه خود را به ساحت پیامبر گرامی اسلام و اسلام ناب محمدی(ص) به نمایش بگذارند.

وی با تاکید بر اینکه همچنین در شرایط خاص مذاکرات با گروه ۱+۵ هستیم، افزود: مذاکره کنندگان ایرانی باید از پشتوانه مردم برخوردار باشند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اعلام می کنند که ما بر اصول و آرمان های انقلاب ایستادگی می کنیم، اظهار داشت: مردم اعلام خواهند کرد که در برابر زورگویی آمریکا ایستادگی می کنند و تسلیم نمی شوند.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه به جبهه مقابل و گروه ۱+۵ می فهماند که ملت ایران از خطوط قرمز خود عبور نمی کنند، تصریح کرد: پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال وحدت و استقامت بر اصول و آرمان های انقلاب است.

وی با تاکید بر اینکه در راهپیمایی ۲۲ بهمن اعلام خواهیم کرد که ما ایستاده ایم و از انقلاب، نظام و دستآوردهای آن دفاع می کنیم، افزود: حضور همه مردم اعم از مرد و زن، پیر و جوان، آحاد مردم و سلایق مختلف نشان از وحدت و انسجام عمومی و پایبندی به انقلاب خواهد بود.

وحشت غرب از انتشار نامه رهبر فرزانه انقلاب به جوانان اروپایی

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد در ادامه سخنان خود به نامه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به جوانان اروپایی و آمریکایی اشاره کرد و گفت: این نامه بسیار روشنگر بوده و خوشبختانه بازتاب خوبی داشته است.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه رهبر فرزانه انقلاب در این نامه عنوان کرده اند که جوانان راه آینده خود را مطابق فطرت پاک انسانی پیدا کنند و به دنبال اسلام ناب باشند نه اسلامی که غرب معرفی می کند، تصریح کرد: رهبر فرزانه انقلاب در این نامه متذکر شدند که جوانان به دولت های غربی و آنچه که برای مردم کشورها رقم می زنند بیاندیشند.

وی ادامه داد: ظلمی که بر سیاه پوستان و رنگین پوستان روا داشته می شود، برده داری در اروپا و آمریکا، ترویج فساد به نام آزادی و اهانت کردن به نام آزادی بیان از دیگر مسائلی بوده که در نامه رهبر فرزانه انقلاب آمده است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه این نامه رهبر معظم انقلاب تاثیر فوق العاده ای گذاشته و غرب از این نامه و محتوای آن وحشت کرده است، اظهار داشت: غرب وحشت دارد از اینکه این نامه به دست جوانان برسد.
پرتاب ماهواره ایرانی نشان از تداوم رشد بالنده کشور

حجت الاسلام میرعمادی همچنین به پرتاب ماهواره فجر ساخته دانشمندان ایرانی اشاره کرد و بیان داشت: این موفقیت در بومی سازی این صنعت نشان از تداوم رشد بالنده کشور است.

وی همچنین در سخنان خود از شهرداری خرم آباد به خاطر آذین بندی و تزیین خیابان های شهر تشکر کرد و اظهار داشت: انتظار می رود سایر دستگاه های فرهنگی نیز فعالیت های معرفتی در راستای شناسایی و معرفی امام راحل به جوانان و معرفی دستآوردهای انقلاب انجام دهند