حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی 24 بهمن ماه در خطبه های این هفته نماز جمعه در مصلای الغدیر خرم آباد با سفارش مردم به تقوای الهی اظهار داشت: تقوا و موعظه دل را نرم و انسان را منقلب می کند.
مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت کردند پشتوانه انقلاب هستند

وی با تقدیر از از حضور باعزت و با بصیرت مردم ولایتمدار لرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن، تصریح کرد: مردم لرستان از همه اقشار، پیر و جوان، زن و مرد در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن حضور داشتند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه همه مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن  امتحان و آزمایش خوبی را پس دادند، افزود: دورود خداوند بر شما مردم که با بصیرت و هوشیاری و حضور آگاهانه ثابت کردید که همچنان پشتوانه نظام و انقلاب هستید.

حجت الاسلام میرعمادی با اشاره به اینکه ملت ایران ۳۶ سال است که از انقلاب اسلامی حمایت و پشتیبانی می کند، گفت: در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال مردم پشتیبانی خود را از ولایت فقیه اعلام کردند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ محکم ملت به آمریکا

وی با بیان اینکه این راهپیمایی پاسخ محکمی به آمریکا و متحدان آن بود، تصریح کرد: حضور باشکوه مردم در این راهپیمایی پاسخی به تهدید ها و تحریم های غرب علیه ایران بود.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه اگر رئیس جمهور آمریکا ملت ایران را تهدید می کند مردم نیز با حضور خود ضربه متقابل محکمی به دهان آمریکا زدند، افزود: مردم با حضور خود ثابت کردند که آمریکا در برابر اراده قوی ملت ایران نمی تواند قرار بگیرد.

حجت الاسلام میرعمادی با اشاره به اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال برجستگی هایی داشت، اظهار داشت: شور و شوق مردم، حضور جوانان و نوجوانان در این راهپیمایی نشان از عشق و وفاداری مردم به امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب بود.

وی با بیان اینکه مردم عشق و وفاداری خود را نسبت به رهبری و انقلاب نشان دادند، تصریح کرد: حضور جوانان، نوجوانان و نسل چهارم انقلاب در راهپیمایی بسیار چشمگیر بود که با شور، اشتیاق و امید به راهپیمایی آمده بودند.
رهبری فرزانه و ملت با بصیرت دو نعمت بزرگ خداوند به ایران اسلامی

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تجلی وحدت و بصیرت مردم ایران اسلامی بوده است، افزود: مردم با حضور چشمگیر آگاهی و بصیرت خود را نشان دادند.

حجت الاسلام میرعمادی با اشاره به اینکه خداوند متعال دو نعمت بزرگ به ایران داده است، گفت: یکی نعمت رهبر فرزانه انقلاب که دل ها را به سوی خود می کشد و دیگری ملت با بصیرت و آگاه است.

وی با بیان اینکه مردم با بصیرت و آگاه ایران اسلامی نعمت بزرگی هستند، تصریح کرد: مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حجت را تمام کرده وپاسخ کوبنده ای به دشمنان دادند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه باید در خدمت این مردم با بصیرت باشیم و کفران نعمت نکنیم، افزود: از آحاد مردم به خاطر حضور آگاهانه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تقدیر می کنم.

ترویج اسلام هراسی با فرقه تراشی و اهانت به مقدسات

حجت الاسلام میرعمادی در ادامه سخنان خود با اشاره به ۲۵ بهمن ماه سالروز صدور حکم امام(ره) مبنی بر ارتداد سلمان رشدی اظهار داشت: متاسفانه در سالهای اخیر دشمنان اسلام و در راس آنها استکبار جهانی سیاست اسلام هراسی را ترویج می کنند.

وی با بیان اینکه اسلام هراسی گاهی با فرقه تراشی و ایجاد فرقه های باطل مثل القاعده و داعش و گاهی نیز در قالب اهانت به مقدسات انجام می شود، تصریح کرد: دشمنان اسلام با معرفی اسلام دروغین در قالب فرقه های داعش و القاعده و آتش زدن کتاب مقدس قرآن و کشیدن کاریکاتور پیامبر گرامی اسلام به دنبال ترویج اسلام هراسی هستند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه کتاب آیات شیطانی سلمان رشدی نیز با اهانت به آیات قرآن کریم و پیامبر گرامی اسلام در راستای سیاست اسلام هراسی منتشر شد، افزود: هدف دشمنان این است که اسلام ناب حاکم نشود و بین مسلمانان تفرقه باشد.

اگر اسلام ناب حاکم شود منافع استکبار جهانی به خطر می افتد

حجت الاسلام میرعمادی با اشاره به اینکه اگر اسلام ناب حاکم شود منافع استکبار جهانی به خطر می افتد، اظهار داشت: تکلیف مسلمانان این است که در این شرایط متحد، بیدار و هوشیار بوده، اسلام را ار منابع اصلی گرفته و تحت تاثیر جنگ های روانی قرار نگیرند.

وی تصریح کرد: امروز تحولات منطقه به نفع اسلام و مسلمانان بوده و تحولات ایجاد شده زمینه را برای گسترش بیداری اسلامی فراهم کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد تصریح کرد: امروز با تشکیل شورای ریاست جمهوری در یمن انقلاب مردم این کشور پیروز شده و دیگر مردم خود سرنوشت شان را تعیین می کنند.

حجت الاسلام میرعمادی با اشاره به اینکه پادشاه عربستان امروز تحت تاثیر شدید ترین شرایط قرار گرفته است، گفت: فشارها و احساس خطر از جانب گروه های تکفیری زیاد شده و پادشاه عربستان به وحشت افتاده است.

وی یادآور شد: در مصر نیز کشتارها و درگیری ها حاکمیت این کشور را تحت تاثیر قرار داده و همه این مسائل زمینه گسترش بیداری اسلامی را فراهم خواهد کرد.

اسراف و قاچاق کالا از موانع تحقق اقتصاد مقاومتی

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد در ادامه سخنان خود با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب همواره بر مسئله اقتصاد تاکید داشته اند و موضوع اقتصاد مقاومتی نیز بسیار گسترده است.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه دو موضوع مهم مانعی در برابر اجرای اقتصاد مقاومتی است، تصریح کرد: اسراف در زندگی و قاچاق کالا و ارز دو موضوعی هستند که مانعی در برابر توسعه اقتصاد کشور به شمار می روند.

وی با تاکید بر اینکه اسراف در غذا، لباس، انرژی و ... با اقتصاد مقاومتی هماهنگ نیست، افزود: قاچاق کالا و ارز نیز ضربه بزرگی بر پیکره اقتصاد زده است.

مسئولان به طور جدی در مبارزه با قاچاق کالا وارد شوند

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه تا زمانیکه پدیده قاچاق باشد اقتصاد رونق نمی یابد، گفت: تا زمانیکه قاچاق کالا و ارز باشد به استقلال اقتصادی نمی رسیم.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه به وسیله قاچاق کالا فرهنگ مصرف گرایی ما روز به روز بیشتر می شود، تصریح کرد: همچنین این امر باعث ورود کالاهای نامناسبی از جمله مشروبات، ماهواره و ... به داخل کشور می شود.

وی با تاکید بر اینکه اگر می خواهیم در راستای اقتصاد مقاومتی حرکت کنیم مسئولان باید به طور جدی در قضیه مبارزه با قاچاق وارد شوند، افزود: مردم نیز باید جلوی اسراف را بگیرند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دوشنبه ۲۷ بهمن ماه سالروز شهادت سید عباس موسوی دبیرکل حزب الله لبنان گفت: ایشان یک شخصیت مبارز، شجاع و انقلابی بودند و در خط مقدم مبارزه با صهیونیست ها قرار داشتند.

حجت الاسلام میرعمادی یادآور شد: این مبارز انقلابی در رفع فقر و برقراری عدالت نیز زحمت بسیاری کشید.