آیت الله سید احمد میرعمادی 6 مهرماه در شورای اداری شهرستان دوره چگنی در سخنانی با تاکید بر اینکه امروز شرایط جامعه به گونه ای است که دشمن قبل از به کار گیری تحریم ها و تهدیدها به جنگ روانی روی آورده است، اظهار داشت: دشمن به دنبال شایعه، دروغ پردازی، برجسته سازی اشکالات و مشکلات، اتهام و افترا در جامعه است.

وی با اشاره به توطئه های دشمنان در شرایط امروز جامعه، عنوان کرد: وارونه جلوه دادن حقایق و واقعیت ها یکی از توطئه های شوم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در ادامه سخنان خود با تاکید بر مقابله با جنگ روانی و تبلیغات دشمن، تصریح کرد: باید به روشن کردن افکار عمومی در رابطه با نقشه ها و توطئه های دشمنان اقدام کرد.

آیت الله میرعمادی با تاکید بر اینکه نماز جمعه خنثی کننده توطئه های دشمن و جنگ روانی دشمنان است، ادامه داد: یکی از برنامه های دشمن سیاه نمایی و برجسته سازی مشکلات کشور است.

وی با اشاره به اینکه نماز جمعه محل تبیین حقایق و واقعیت ها به مردم است، بیان داشت: نماز جمعه فرصت مناسبی برای معرفی داشته ها و ظرفیت های کشور است.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر ضرورت توجه مسئولان به مردم و رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم، عنوان کرد: نباید مسئولان زمینه نارضایتی مردم را فراهم کنند.

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه آمریکا ۴۰ سال است که تلاش کرده تا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ساقط و یا تضعیف کند، گفت: خوشبختانه با حضور مردم در صحنه آمریکا هیچ گاه موفق نبوده و امروز نیز به طور قطع این آرزو را به گور می برد.

وی با تاکید بر اینکه ترامپ آرزو به دل از کاخ سفید خارج خواهد شد، عنوان کرد: امروز سیاست های یکجانبه گرایانه آمریکا را منزوی خواهد کرد.