آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد 8 دی ماه در دیدار سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی در سخنانی با اشاره به فتنه سال ۸۸، اظهار داشت: فتنه گران بدتر از داعش هستند.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی فتنه گران در سال ۸۸، عنوان کرد: آنها در آن زمان در تهران بسیجی را آتش می زدند و دست می زدند.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به حماسه ۹ دی، تصریح کرد: مردم ایران اسلامی همواره در دفاع از آرمان های انقلاب، نظام و اسلام در صحنه هستند.

آیت الله میرعمادی با تاکید بر اینکه مردم اصل رهبری و ولایت فقیه را دوست دارند، افزود: باید تلاش شود که این امر در کشور حفظ شود.

وی در ادامه با اشاره به موفقیت ایران اسلامی طی ۴۰ سال گذشته از پیروزی انقلاب، بیان داشت: ما در این ۴۰ سال موفقیت های زیادی در حوزه های مختلف داشته ایم و این امر به برکت انقلاب است.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اعتراف دشمنان در رابطه با پیشرفت های ایران و قرار گیری ایران در رتبه ۱۰ دنیا در زمینه پیشرفت های علمی، گفت: همه این پیشرفت ها در ۴۰ سال بعد از پیروزی انقلاب به دست آمده است.

در پایان این دیدار، کتب «تفسیر عماد»، آسوه حسنه» و ... نوشته آیت الله میرعمادی به «سعید جلیلی» نماینده مقام معظم رهبری در شورای امنیت ملی اهدا شد.

آرشیو اخبار