آیت الله سید احمد میرعمادی پنجشنبه 12 مهرماه در همایش عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله(ص) با بیان اینکه امام با اندیشه الهی بسیح را پایه گذاری کرد، اظهار داشت: شهیدان با لباس بسیجی و رزم دلاورمردانه خود به فیض شهادت نائل شدند.

عظمت، قدرت و ایستادگی ۴۰ ساله ملت ایران امروز به ثمر نشسته

وی با تاکید بر اینکه عظمت، قدرت و ایستادگی ۴۰ ساله ملت ایران امروز به ثمر نشسته است، گفت: این رزمایش نمایش اتحاد، اقتدار و ایستادگی بسیج است.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه بسیج مظهر وحدت، قدرت و مقاومت است و رهبری به بسیج افتخار می کند، گفت: بسیج قدرت عظیم مردمی، امید بخش و موجب بیم ناکی دشمنان است.

اجتماع بسیجیان بار دیگر دشمنان را مایوس کرده است

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه این اجتماع بسیجیان بار دیگر دشمنان را مایوس کرده است، گفت: بسیج لشکر مخلص خدا و پرچمدار میدان مقاومت و ایستادگی است.

وی با تاکید بر اینکه بسیج در عرصه های گوناگون از خود افتخار عظیمی به جای گذاشته است، گفت: بسیج با سلاح ایمان و عقیده از دستاوردهای انقلاب دفاع کرده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه عرصه جهاد میدان رزم بسیجیان است، گفت: جهاد غیر از جنگ است و جنگ بر سر منافع مانند دین مقدس است و دفاع مقدس برای دفاع از حق، عدالت و ارزش های انسانی است.

بسیج به قدرت الهی تکیه می کند

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه بسیج در میدان جهاد و عرصه های مختلف حضور فعال دارد، گفت: دفاع مقدس با تفکر بسیجی پیروزی را به ارمغان آورده و بسیجیان با علم و دانش و برخورداری از ایمان راسخ به پیشرفت علمی و فرهنگی دست پیدا کرده اند.

وی با اشاره به حضور بسیج در عرصه جهاد کبیر، جهاد اصغر و میدان های سیاست، اقتصاد و اجتماع گفت: بسیج در این میدان نقش آفرینی می کند و در عرصه سیاست تفکر بسیجی قدرت شرق و غرب را از بین برد چرا که بسیج به قدرت الهی تکیه می کند.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه بسیج در عرصه اجتماع حضور دارد و با عظمت خود نشان داده انقلاب یاران و یاوران با بصیرت دارد و هر جایی نیاز به حضور باشد آماده است، گفت: بسیجیان امروز در این اجتماع بار دیگر انسجام خود را به نمایش گذاشتند و بار دیگر بصیرت، آگاهی و تبعیت از انقلاب و ولایت را به نمایش گذاشتند.

تفکر بسیجی تمام توطئه ها را خنثی کرده است

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه دشمن ما را از تحریم اقتصادی می ترساند و این در حالیست که غافل از این بوده که با تفکر بسیجی اقتصاد را بر اساس دین تنظیم می کنیم و پیروز خواهیم بود، گفت: عظمت ملت این است که یک محور برای وحدت دارد و آن رهبری است و ملت ایران با شهدا و امام پیمان بسته اند و استوار ایستاده اند.

وی با تاکید بر اینکه دشمن تلاش می کند تا بتواند آسیبی به انقلاب برساند اما کور خوانده است، گفت: آمریکا این صحنه را ببیند، این جوانان را ببیند که مردانه پای انقلاب ایستاده اند.

آمریکا با اندیشه بسیجی رسوا شد

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه تفکر بسیجی تمام توطئه ها را خنثی کرده است، ادامه داد: تفکر بسیجی در دفاع مقدس برای ما پیروزی به ارمغان آورد.

آیت الله میرعمادی تاکید کرد: تفکر بسیجی چشم فتنه را کور کرد و فتته گران را رسوا کرد.

وی با بیان اینکه تفکر بسیجی داعش و تروریست را در عراق و سوریه شکست داد، گفت: آمریکا با اندیشه بسیجی رسوا شد.

تفکر بسیجی پای انقلاب ایستاده و تن به ذلت و سازش نخواهد داد

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه امروز نیز تفکر بسیجی تحریم اقتصادی دشمن را خواهد شکست و با سیاست اقتصاد مقاومتی زمینه پیشرفت را فراهم خواهد کرد، افزود: تفکر بسیجی تن به ذلت و سازش نمی دهد چرا که از عاشورا و محرم درس گرفته است.

آیت الله میرعمادی با تاکید بر اینکه تفکر بسیجی پای انقلاب ایستاده و تن به ذلت و سازش نخواهد داد و دست از مقاومت بر نمی دارد، گفت: تفکر بسیجی با تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب از دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع می کند.