آیت الله سید احمد میرعمادی جمعه 21 دی ماه در حاشیه برگزاری مانور امداد و نجات در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه برگزاری این مانورها بیانگر آمادگی دستگاه ها برای امداد و نجات در حوادث و بلایا است، اظهار داشت: خوشبختانه در مانور امروز مجموعه نیروها از آموزش های لازم برخوردار بودند و تجهیزات بسیار خوب و مناسبی در اختیار داشتند.

یک آمادگی کامل برای مقابله با حوادث وجود دارد

وی خاطرنشان کرد: این امر نشان می دهد که یک آمادگی کامل برای مقابله با حوادث وجود دارد.

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه استان ما در یک منطقه کوهستانی است و خطرات جاده ای، سیل، زلزله و دیگر حوادث را داریم، افزود: ضرورت دارد یک آمادگی کامل برای مقابله با حوادث در استان باشد.

برگزاری این مانورها در محل نماز جمعه و در منظر مردم یک آموزش عملی هم برای مردم تلقی می شود

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه برگزاری این مانورها در محل نماز جمعه و در منظر مردم یک آموزش عملی هم برای مردم تلقی می شود، یادآور شد: با مشاهده این مانورها مردم می دانند در زمان حادثه با چه دستگاه هایی ارتباط برقرار کنند.

وی ادامه داد: این مانور هم برای مردم و هم برای برگزار کنندگان مفید بود؛ مردم می توانند آموزش های عمومی و همگانی پیدا کنند و نیروهای امداد و نجات هم میزان آمادگی خود را نشان می دهند.

نماینده ولی فقیه در لرستان افزود: از مجموعه نیروهای حاضر در این مانور معاون عمرانی استاندار، مدیریت بحران،  هلال احمر، اورژانس، آتش نشانی،  شهرداری و... تشکر می کنیم که این مانور را در منظر عمومی مردم به اجرا گذاشتند.

آیت الله میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان با حضور در جمع نیروهای برگزار کننده مانور به گفت و گو با آنان پرداخت و در جریان وضعیت امکانات و تجهیزات دستگاه های امدادی قرار گرفت؛ همچنین آیت الله میرعمادی در پایان مراسم نیز در جمع جوانان حاضر در مانور حضور یافت.

آرشیو اخبار