آیت الله سید احمد میرعمادی چهارشنبه ۲۰ بهمن در همایش بزرگ ایلات و طوایف عشایر استان لرستان در روستای «قلعه رزه» افزود: دوران انقلاب اسلامی قابل مقایسه با هیچ دوره ای نیست و این انقلاب به ملت ایران عزت، عظمت و هویت دینی و ایمانی بخشیده که وظیفه  ما شکر  نعمت های به دست آمده آزادی، استقلال، حاکمیت اسلام، ولایت فقیه و رهبری است.

وی با بیان این که انقلاب اسلامی پیشرفت و عدالت را به ارمغان آورده است افزود: مردم با آزادی پای صندوق های رای می روند و در راهپیمایی ها به مناسبت های مختلف شرکت می کنند که شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال ویژگی خاصی دارد.

وی گفت: آمریکا به قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم ایران واقف است. مردم و  عشایر از تهدیدهای رئیس جمهور ابله آمریکا واهمه ای ندارند و ولایت در دل عشایر جا دارد.

آیت الله میرعمادی افزود: جان و مال عشایر همان طور که مقام معظم رهبری به عشایر عشق می ورزند ولایت و رهبری است.

وی گفت: درسفر سال گذشته که به منطقه عشایری تخت چان پلدختر صورت گرفت فیلمی تهیه و مشکلات آنان طی نامه ای به مقام معظم رهبری ارسال شد که دستور رسیدگی دادند و  در مرحله اول مبلغ  ۲۵ میلیارد ریال برای حل مشکلات این منطقه عشایری اختصاص داده شد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: با این مبلغ خدماتی مانند برقرسانی، ساخت مسجد، خانه عالم و چند طرح خدماتی دیگر برای آنها اجرا شد.