آیت الله سید احمد میرعمادی روز پنجشنبه 29 آذرماه در یادواره شهدای شهرستان رامیان و شهر دلند، با اشاره به اینکه بر اساس اندیشه سیاسی اسلام، اساس هستی بر ولایت استوار است، اظهار داشت: از آن جایی که خداوند متعال خالق، مالک و مدبر هستی است پس همه عالم هستی تحت ولایت الله است.

شهدا به بالاترین درجه کمال و مقامات معنوی می رسند

وی تصریح کرد: هر کس از ولایت الله خارج بشود، تحت ولایت طاغوت و شیطان قرار می گیرد.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه شهدا به بالاترین درجه کمال و مقامات معنوی می رسند، افزود: رسیدن به کمال و مقامات معنوی تنها در تحت ولایت الله امکان دارد.

مهم ترین ثمره انقلاب اسلامی خارج شدن مردم ایران از ولایت و حاکمیت طاغوت و قرار گرفتن تحت ولایت الله است

آیت الله میرعمادی یادآور شد: شهدا تحت ولایت الله به مقام «عند ربهم یرزقون» می رسند.

وی ادامه داد: در ۴۰ سال پیروزی انقلاب، ما معتقدیم مهم ترین ثمره انقلاب اسلامی خارج شدن مردم ایران از ولایت و حاکمیت طاغوت و قرار گرفتن تحت ولایت الله است.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد خاطرنشان کرد: مهم ترین پیام انقلاب اسلامی ایران به دنیا این است که از ولایت طاغوت خارج شوید و تحت ولایت الله قرار بگیرید.

آثار پذیرش ولایت الله

آیت الله میرعمادی به اثرات پذیرش ولایت الله اشاره کرد و گفت: نخستین اثر پذیرش ولایت الله، عزت و بزرگی است؛ عزت و بزرگی تنها در سایه ولایت خدا حاصل می شود.

وی با بیان اینکه در مقابل پذیرش ولایت طاغوت موجب ذلت، خواری، تحقیر و توهین است، مثل حکومت آل سعود و آمریکا، تصریح کرد: نورانیت، بصیرت و معنویت دیگر اثر پذیرش ولایت الله است.

پذیرش ولایت الله، روی آوردن به عبودیت و بندگی است

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد افزود: پذیرش ولایت الله، روی آوردن به عبودیت و بندگی است و عبودیت موجب نورانیت و بصیرت است؛ در مقابل پذیرش ولایت طاغوت روی آوردن به هواهای نفسانی و منیت است.

آیت الله میرعمادی هدایت و در صراط مستقیم قرار گرفتن را از دیگر آثار پذیرش ولایت الله دانست و گفت: پذیرش ولایت الله گام نهادن در صراط مستقیم است؛ اما پذیرش ولایت طاغوت، گمراهی، فساد، عقب ماندگی، فقر و تباهی است.

طاغوت منشا فساد، جنگ و خونریزی و تجاوز است

وی با اشاره به اینکه طاغوت منشا فساد، جنگ و خونریزی و تجاوز است، اظهار داشت: نداشتن هیچگونه خوف و حزن از دیگر اثرات ولایت الله است؛ ولایت الله آینده روشنی برای انسان ترسیم می کند و در مقابل ولایت طاغوت جز خسران و ضرر چیز دیگری به دنبال ندارد.

هماوردی ۴۰ ساله ایران با آمریکا

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در بخش دیگری از سخنان خود به اتفاقات اخیر در سطح جهان اشاره کرد و گفت: ماجرای قتل خاشقچی و به دنبال آن مفتضح شدن عربستان را دیدیم.

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه از سوی دیگر اعتراضات و درگیری و آشوب در فرانسه بالا گرفت؛ فرانسه ای که با همکاری آمریکا می خواست نفت ایران را به صفر برساند، تصریح کرد: عجز و ناتوانی اسرائیل در برابر موشک های حماس و اعلام آتش بس پس از دو روز جنگ را نیز دیدیم.

جلوگیری از تجزیه ایران از دستاوردهای انقلاب است

وی با تاکید بر اینکه در مقابل همه این اتفاقات هماوردی ۴۰ ساله ایران با آمریکا را داشته ایم، ۴۰ سال مقاومت و ایستادگی ایران را دیده ایم، افزود: خارج شدن از زیر سلطه آمریکا و انگلیس از دستاوردهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه جلوگیری از تجزیه ایران در ماجرای خلق عرب، ترکمن صحرا، بلوچستان و آذربایجان از دیگر دستاوردهای انقلاب است، ادامه داد: پیروزی در جنگ تحمیلی سخت و جنگ نرم، پیروزی در جنگ تحمیلی و در مقابله با تروریسم ها و ضد انقلاب از دیگر دستاوردهای انقلاب بوده است.

آیت الله میرعمادی یادآور شد: عقب نشینی نکردن از آرمان ها و اهداف انقلاب از دیگر دستاوردها است.